Wesele w Hotelu Sokół Łańcut

Spotkanie z Anią (Dawida poznałem w dniu wesela) zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie. Szczególnie jej opowieści o odważnych wojażach do wielu krajów, w pojedynkę. Myślę sobie „Zuch Dziewczyna”, nie inaczej. Ciekawość świata i ludzi godna socjologa (a wiem co  piszę, bo jestem etnologiem).  Wiedziałem, że taka osoba stworzy i zapanuje nad fantastycznym ślubem, ale też da mi wolną rękę i obdarzy pełnią zaufania. I nie myliłem się.

Ania i Dawid spotkali się gdzieś w połowie drogi, pomiędzy swoimi rodzinnymi domami, w Łańcucie.  To tutaj padło ich sakramentalne „tak”, jak i również odbyła się wspaniała zabawa.

Ślub w Łańcucie

Na miejsce swojego ślubu wybrali parafię  p.w. Chrystusa Króla, a na lokal wybrali Hotel Sokół w Łańcucie. Miejsce idealnie skrojone pod stylowe wesele. Ze świetną oprawą muzyczną (MONAMI), swobodnymi przestrzeniami i nastrojowym światłem otoczenie to przepełniło się wspaniałą atmosferą.
Rodzina Ani i Dawida to świetni tancerze, ale też zapaleni śpiewacy. Pokaz ich umiejętności można było usłyszeć w na tarasie późnym wieczorem. Lubię, kiedy impreza toczy się na wielu polach, gdzie można przyłapać Was, Wasze rodziny i znajomych, czy to właśnie podczas śpiewu, tańca, toastów, czy też przyjacielskich pogawędek. W tych momentach całkowicie zapominacie o obecności fotografa i jest to czas, kiedy zostajecie totalnie pochłonięci  ferworem weselnym. Dla fotografa, to najfajniejszy czas na obserwację i działanie.

Wesele w niedzielę

Ania z Dawidem wybrali niedzielę, jako dzień swoich zaślubin i imprezy weselnej. Nieraz zdarza mi się dostawać pytania z niemal trzyletnim wyprzedzeniem, motywowane tym, że para chce mieć swój ślub a zwłaszcza zabawę weselną w wymarzonym miejscu. I chyba nic bardziej lepszego nie przychodzi mi na myśl, niż organizacja takiego wydarzenia np. w piątek czy niedzielę. Te dni dają Wam możliwość niejednokrotnie skorzystania z super oferty świetnych lokali, a przede wszystkim znacząco skrócą czas na zorganizowanie Waszej imprezy.

24 komentarze

  1. Masz tutaj masę naprawdę świetnych klatek. Reportaż jest spójny – opowiada w piękny sposób jeszcze piękniejszą historię.

  2. Masz tutaj masę naprawdę świetnych klatek. Reportaż jest spójny – opowiada w piękny sposób jeszcze piękniejszą historię.

Możliwość komentowania została wyłączona.