Razem stworzymy coś unikalnego.

Jestem fotografem, który wyspecjalizował się w ślubnych zleceniach i uwielbiam wszystkie emocje z nimi związane. Od lat patrzę, fotografuję, opowiadam zdjęciami Wasze historie. Lubię uśmiech, bezpośredniość, swobodę, subtelność. Lubię też być niewidoczny. Na każdy ślub wybieram się z nastawieniem wykonania „reportażu życia”. Kocham miłość w spojrzeniach i brak zahamowania na parkiecie.

Fotografuję nieprzerwanie od 1999 roku. Pierwsze zdjęcia oczywiście wynikały z chęci poznania możliwości kreacji jaką daje fotografia, ale także z możliwości zapamiętywania danego momentu, dokumentowania. I właśnie to od lat stanowi fundament mojego myślenia o zdjęciach. Fotografia daje mi możliwość ciągłego rozwoju, kształcenia się, szukania nowych rozwiązań, a aparat pozwala mi podejść blisko, jeszcze bliżej… 

Urodziłem się w Bielsku- Białej, mieszkałem w Cieszynie, a obecnie wraz z żoną i dziećmi mieszkamy w Dąbrowie Tarnowskiej k. Tarnowa. Południowa Polska, od wschodniej do zachodniej granicy, to mój dom, ale chętnie z niego wyruszam i pokonuję każdy kilometr, by dotrzeć do Was, by Was sfotografować. Zapraszam do mojego świata, moich zdjęć.