Wesele w Dworze Prezydenckim w Zgłobicach

Wesele w Dworze Prezydenckim. Bardzo się ucieszyłem na wieść, że będę fotografował w tym miejscu. Miałem już raz przyjemność wykonywać tutaj reportaż, ale z tego co pamiętam, pogoda pokrzyżowała możliwość zawarcia ślubu w plenerze i odbył się on już po dachem. Tym razem podwójnie trzymałem kciuki za pogodę. Myślę, że Para Młoda też. Bo zwłaszcza w czerwcowej dacie, gdy słońce pozwala na długie harce na zewnątrz (na polu, bądź na dworze J ), to miejsce jak to- Dwór w Zgłobicach- odwdzięcza się sielskim klimatem i mnóstwem atrakcyjnych form spędzania czasu poza parkietem.

Magda i Jakub

Magda z Jakubem dopięli wszystko na ostatni guzik. Dzięki temu było perfekcyjnie. Rankiem spotkaliśmy się na fajnym luzie, a czas, światło i okoliczności sprzyjały by ciągle towarzyszyć parze i fotografować, fotografować, fotografować.

Party time

Uwielbiam kontakt z rodziną i znajomymi par młodych. Tutaj prym wiodła nieco bardziej dojrzała część obsady weselnej, która mogłaby zagospodarować niejeden parkiet, niejednej sali ślubnej. Choć nie ważne było dla nich gdzie tańczą… takie lubię najbardziej.

Filmowanie

Nie wiem, czy już kiedyś pisałem na blogu o filmowcach i współpracy z nimi. Tym razem pracowałem razem z ekipą z A-film, jednoosobową i bardzo dyskretną. Zawsze dążę do tego by moja widoczność na ślubie była jak najmniej ingerująca w jego oprawę i chyba z tą firmą podzielamy wspólnie takie podejście. Zakładamy czapki niewidki i do roboty.

Dwór w Zgłobicach

To miejsce jest niesamowite. Nie tylko przestrzeń wokół samego dworu, możliwość organizacji plenerowego ślubu, zabawy pod namiotem, biesiadowania w kameralnych pomieszczeniach, czy też odpoczynku w luksusowych pokojach. To miejsce daje dużo swobody twórczej, nakręca pomysłami do tworzenia kadrów. A jak wieść niesie (bo lubię ich na fejsie), to ostatnimi czasy stało się to już miejscem pięciogwiazdkowym.

Miejsce: Dwór Prezydencki w Zgłobicach

Napis LOVE: Bajkowe wesele

Florystyka, dekoracje: Kwiatowe Pole 

Filmowanie: A-film