Sesja na zamku w Krasiczynie


Sesja na zamku w Krasiczynie. Czas start. Są takie chwile podczas przygotowywania do pleneru, że jedno auto odmawia posłuszeństwa, w drugim zastępczym coś przerywa, a w trzecim świecą się kontrolki jak w Boże Narodzenie na choince. Marka samochodów zostaje oczywiście do wiadomości tylko dla Ani, Tomka i mnie, żeby nie było antyreklamy, he he. Nie były to żadne znaki na niebie mówiące „nie jedźcie”, bo objechaliśmy szczęśliwie trasę blisko 400 km (licząc w obie strony) do wspaniałego Krasiczyna. To miejsce, które już odwiedziłem raz, w zeszłym roku. Spodobało się również nowożeńcom, jako miejsce ich pleneru.

Ciekawe połączenie architektury, świetnie zachowanej i utrzymanej (polecam zresztą jako miejsce niedzielnego wypadu). Dla mnie białe ściany tego budynku, to permanentna blenda, dająca zawsze dobre światło do wykonywania zdjęć, więc śmiało mogę powiedzieć: lubię to! A do tego na przystawkę poza architekturą mamy do czynienia z ciekawym otoczeniem zamku w Krasiczynie; ogrodami, zagajnikami, a nawet stawem. Fotografować, nie umierać. Z drugim szklanym okiem towarzyszył nam Hubert z Weselahd, którego obecności się nie odczuwało, a za to szczególny szacunek chłopie! No i ta stylizacja florystyczna Ani i piękny uśmiech. A! Tomek też tam był! He he.

Poniżej prezentuję zestaw zdjęć, który zrobiliśmy tamtego dnia. Co ciekawe, całość zdjęć, które są we wpisie, jest w kolorze. Jakoś nie mogłem z niego zrezygnować.

Zamek w Krasiczynie Sesja na zamku w Krasiczynie fotografia ślubna Tarnów Sesja na zamku w Krasiczynie fotografia ślubna Tarnów Sesja na zamku w Krasiczynie fotografia ślubna Tarnów Sesja na zamku w Krasiczynie fotografia ślubna Tarnów Sesja na zamku w Krasiczynie fotografia ślubna Kraków Sesja na zamku w Krasiczynie fotografia ślubna Kraków Zamek w Krasiczynie sesja ślubna Zamek w Krasiczynie sesja ślubna Zamek w Krasiczynie Zamek w Krasiczynie sesja ślubna Zamek w Krasiczynie sesja ślubna Zamek w Krasiczynie sesja ślubna Zamek w Krasiczynie sesja ślubna Zamek w Krasiczynie sesja ślubna Zamek w Krasiczynie Krasiczyn plener ślubny fotograf Tarnów Krasiczyn plener ślubny fotograf Tarnów Krasiczyn plener ślubny fotograf Tarnów Krasiczyn plener ślubny fotograf Tarnów Krasiczyn plener ślubny fotograf Tarnów Krasiczyn plener ślubny fotograf Tarnów fotografia ślubna Dąbrowa Tarnowska fotografia ślubna Dąbrowa Tarnowska fotografia ślubna Rzeszów fotografia ślubna Rzeszów fotografia ślubna Rzeszów Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młoda Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młoda Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młoda Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młoda Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młoda Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młoda Zamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młoda


Sesja na zamku w Krasiczynie

Leave A

Comment