Sesja na zamku w Krasiczynie


Sesja na zamku w Krasiczynie. Czas start. Są takie chwile podczas przygotowywania do pleneru, że jedno auto odmawia posłuszeństwa, w drugim zastępczym coś przerywa, a w trzecim świecą się kontrolki jak w Boże Narodzenie na choince. Marka samochodów zostaje oczywiście do wiadomości tylko dla Ani, Tomka i mnie, żeby nie było antyreklamy, he he. Nie były to żadne znaki na niebie mówiące „nie jedźcie”, bo objechaliśmy szczęśliwie trasę blisko 400 km (licząc w obie strony) do wspaniałego Krasiczyna. To miejsce, które już odwiedziłem raz, w zeszłym roku. Spodobało się również nowożeńcom, jako miejsce ich pleneru.

Ciekawe połączenie architektury, świetnie zachowanej i utrzymanej (polecam zresztą jako miejsce niedzielnego wypadu). Dla mnie białe ściany tego budynku, to permanentna blenda, dająca zawsze dobre światło do wykonywania zdjęć, więc śmiało mogę powiedzieć: lubię to! A do tego na przystawkę poza architekturą mamy do czynienia z ciekawym otoczeniem zamku w Krasiczynie; ogrodami, zagajnikami, a nawet stawem. Fotografować, nie umierać. Z drugim szklanym okiem towarzyszył nam Hubert z Weselahd, którego obecności się nie odczuwało, a za to szczególny szacunek chłopie! No i ta stylizacja florystyczna Ani i piękny uśmiech. A! Tomek też tam był! He he.

Poniżej prezentuję zestaw zdjęć, który zrobiliśmy tamtego dnia. Co ciekawe, całość zdjęć, które są we wpisie, jest w kolorze. Jakoś nie mogłem z niego zrezygnować.

Zamek w KrasiczynieSesja na zamku w Krasiczynie fotografia ślubna TarnówSesja na zamku w Krasiczynie fotografia ślubna TarnówSesja na zamku w Krasiczynie fotografia ślubna TarnówSesja na zamku w Krasiczynie fotografia ślubna TarnówSesja na zamku w Krasiczynie fotografia ślubna KrakówSesja na zamku w Krasiczynie fotografia ślubna KrakówZamek w Krasiczynie sesja ślubnaZamek w Krasiczynie sesja ślubnaZamek w Krasiczynie Zamek w Krasiczynie sesja ślubnaZamek w Krasiczynie sesja ślubnaZamek w Krasiczynie sesja ślubnaZamek w Krasiczynie sesja ślubnaZamek w Krasiczynie sesja ślubnaZamek w KrasiczynieKrasiczyn plener ślubny fotograf TarnówKrasiczyn plener ślubny fotograf TarnówKrasiczyn plener ślubny fotograf TarnówKrasiczyn plener ślubny fotograf TarnówKrasiczyn plener ślubny fotograf TarnówKrasiczyn plener ślubny fotograf Tarnówfotografia ślubna Dąbrowa Tarnowskafotografia ślubna Dąbrowa Tarnowskafotografia ślubna Rzeszówfotografia ślubna Rzeszówfotografia ślubna RzeszówZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne TarnówZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne TarnówZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne TarnówZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne TarnówZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne TarnówZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne TarnówZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne TarnówZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne TarnówZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młodaZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młodaZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młodaZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młodaZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młodaZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młodaZamek Krasiczyn zdjęcia ślubne Tarnów para młoda


Sesja na zamku w Krasiczynie