Opnie o WHITE FRAME WEDDING PHOTOGRAPHY | MARCIN GŁUSZEK


Dlaczego wybór fotografa, który zrelacjonuje wydarzenia w dniu ślubu jest taki trudny? … bo w życiu nic dwa razy się nie zdarza! Nie ma dwóch takich samych spojrzeń, spontanicznych gestów, szczerych uśmiechów, przypadkowych zbiegów okoliczności – a to właśnie te szczegóły, uchwycone obiektywem aparatu, dodają wciąż tej samej przecież historii różnych kolorów, sprawiając, że każda z nich staje się wyjątkowa, indywidualna i osobista.

Po prostu umiejętność widzenia – tym naszym zdaniem objawia się wielkość fotografa ślubnego i my właśnie z takim fotografem mieliśmy przyjemność współpracować. Marcin zawsze był tam, gdzie działo się coś ważnego, upamiętniał chwile pozwalając im biec swoim naturalnym rytmem, intuicyjnie wyczuwając kolejny krok. Sprawiał wrażenie niewidzialnego, dzięki czemu na swoich zdjęciach uwiecznił prawdziwe emocje. Sesja plenerowa była przygodą. Z pozoru spontaniczną, a tak naprawdę dobrze przez Marcina zaplanowaną. Mamy z tego dnia mnóstwo pozytywnych wspomnień i pięknych ujęć. To niesamowity komfort móc zaufać drugiemu człowiekowi i wiedzieć, że nie zawiedzie. Dziękujemy jeszcze raz!

                                                                                                                                             Renata i JakubDokonując wyboru fotografa, zachwyciła nas oryginalność i pomysłowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm. spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Podczas uroczystości, nasz fotograf, był po prostu ,,niewidzialny’’. Zdjęcia oddają w pełni uczucia naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia, urzekają pięknem detali. Wspaniała atmosfera jaka, za Twoją sprawą towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście uczyniły z niej, dla nas czystą przyjemność. Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała nasza rodzina i oczywiście my. To wielki zaszczyt spotkać kogoś, kto kocha tak swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Dlatego z czystym sumieniem polecamy wszystkim, jeszcze niezdecydowanym, Marcina, który doskonale zna się na swojej pracy i jest profesjonalistą w każdym calu. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą i owocną współpracę.

Kasia i Piotr


Opinie o White Frame Wedding Marcin Głuszek
Gdyby ktoś się Nas zapytał- czy znamy dobrego fotografa, to bez chwili zastanowienia byśmy odpowiedzieli, że tak. White Frame wedding Marcin Głuszek to prawdziwy profesjonalista, na dodatek z pasją. Ale przede wszystkim to naprawdę fajny „gość”. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani. Patrząc na zdjęcia możemy powiedzieć tylko jedno: „mistrzostwo”. Dziękujemy za kawał dobrej roboty!:-)

Karolina i Krzysztof


Opinie o White Frame Marcin Głuszek fotograf Tarnów

Dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Twojej pracy, powiedzielibyśmy: MAJSTERSZTYK! DZIĘKUJEMY

Aneta i DarekOpinie o White Frame Wedding Marcin Głuszek

Jeśli cenicie sobie pełen profesjonalizm oraz chcecie żeby wasze zdjęcia wyglądały niesamowicie a przy tym były piękna pamiątka na całe życie – to serdecznie polecamy „Białą Ramkę” ♡Marcina znakiem rozpoznawczym jest wspaniała jakość wykonywanych zdjęć oraz niekonwencjonalne podejście do tematu. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe chwile, cudowne zdjęcia i szczerze polecamy!!!

Agnieszka i Darek

 


Aparat fotograficzny jest dla artysty kolejnym narzędziem, ale to artysta jest wstanie stworzyć sztukę, nie aparat.
Ogromny szacunek dla Ciebie Marcinie za wykonanie tak wyjątkowych zdjęć, wykonywanie ich z pasją oraz z uśmiechem na twarzy. Twoja umiejętność znalezienia czegoś interesującego niebywałego w zwykłym miejscu dała nam odczuć ze nie istotne jest to co widać lecz istotne jest to co potrafisz z tym zrobić. Często z mężem siadamy na kanapie i oglądamy album który stworzyłeś dla nas, uchwyciłeś to co dla nas najcenniejsze – dzień ślubu, rodzinę, przyjaciół. Kiedy w dniu ślubu przyjechałeś, w ogóle nie odczuliśmy ze fotograf jest obok nas, nie odczuliśmy stresu a rozmowa z Tobą wywołała u nas uśmiech na twarzy. Pojawiałeś się i znikałeś, wydawałoby się ze jesteś w dwóch miejscach jednocześnie. Zdjęcia które mamy są dla nas wyjątkowe, potrafiłeś wszystko co piękne i ważne dla nas uchwycić. Jeżeli ktoś kolejny raz zapytałby czy moglibyśmy polecić fotografa to zdecydowanie kolejny raz polecilibyśmy Ciebie !
Marcin to najlepszy fotograf jakiego poznaliśmy. Jesteś profesjonalistą oraz sympatycznym człowiekiem. Współpraca z Tobą była wzorowa i na zawsze zostanie w naszej pamięci. Oprócz tego ze wracamy do zdjęć z dnia naszego ślubu to równie często przeglądamy zdjęcia z naszego pleneru który dzięki Twojemu indywidualnemu podejściu do klientów stał się dniem wyjątkowym a atmosfera nie przypominała „miejsca pracy ” tylko udany wypad na wycieczkę z najlepszym znajomym, którego zna się od lat !
Podsumowując …. MISTRZ jest tylko jeden i Ty zdecydowanie na to miano zasługujesz !
Dziękujemy i mamy nadzieję że w przyszłości na chrzcie naszego dziecka się ponownie zobaczymy !

Iza i Mariusz


Zdjęciami Marcina zachwyciłam się w 2011 roku, oglądając reportaż ze ślubu znajomej. To właśnie wtedy podjęłam decyzję, że ten facet musi robić zdjęcia na moim, wówczas jeszcze potencjalnym, ślubie. Przez lata nie zmieniłam decyzji, a narzeczonego nie musiałam jakoś specjalnie przekonywać – podchwycił ten pomysł natychmiast. Wystarczyło, że zobaczył kilka Twoich zdjęć. O słuszności podjętej decyzji, przekonaliśmy się w dniu naszego ślubu… Marcin uchwyciłeś wszystkie najważniejsze momenty, tego ważnego dla nas dnia. Twoja obecność nie powodowała dodatkowego stresu, a wręcz przeciwnie – miłą rozmową potrafiłeś rozładować nerwową atmosferę. Chcielibyśmy Ci podziękować za wspaniały album, który zachwycił wszystkich, którzy go oglądali oraz za piękne zdjęcia; nie tylko z dnia ślubu, ale również z sesji ślubnej. Kilka z nich zajmuje honorowe miejsce w naszym domu. Dzięki Twoim pomysłom i podpowiedziom w czasie sesji ślubnej ostateczny wybór tych kilku fotografii był naprawdę trudnym wyzwaniem. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.

Ewelina i Łukasz


Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się nad wyborem fotografa to gorąco polecamy Pana Marcina Głuszek. Fotograf od samego początku zrobił na nas pozytywne wrażenie. Posiada super podejście dzięki czemu rozładowuje cały stres. Mega jesteśmy zadowoleni z propozycji miejsca sesji. Zdjęcia w pełni uchwyciły wszystkie ważne momenty z całego dnia ślubu. Dużym plusem jest to, że Marcin jest „niezauważalny” na weselu dzięki czemu zdjęcia są naturalne. Wszyscy którzy oglądali album byli pod wielkim wrażeniem. Współpraca z Tobą była dla nas wspaniałym doświadczeniem i przyniosła nam dużo radości. Pełen profesjonalizm, a do tego oryginalne i piękne zdjęcia. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Agnieszka i Karol


opinie o Marcin GłuszekŚlub to czas który powinien być najpiękniejsza chwilą dla każdego Marcin Głuszek człowiek o świetnym poczuciu humoru uchwycil każdy cenny moment tego dnia, wtapiał się w tłum i efekt pracy zachwycił nie tylko nas ale i gości zadawano nam cały czas pytanie kto zrobił wam tam Piękne zdjęcia??. Odpowiedź była jednoznaczna -Biała Ramka

Anna i Grzegorz


Planując nasz „Wielki Dzień” z wyborem fotografa nie mieliśmy problemu, napisaliśmy i czekaliśmy jednocześnie trzymając kciuki, aby Marcin miał wolny termin i udało się, a o resztę się nie martwiliśmy. Mieszkamy zagranica i wszystko planowałyśmy na odległość, ale nawet to nie było problemem. Gdy poznaliśmy osobiście Marcina, okazał się jeszcze bardziej pozytywna osobą, wyluzowaną, kreatywną i uśmiechniętą. Współpraca w Opinie o White Frame Wedding Marcin GłuszekDniu Ślubu była fantastyczna, wszystkie najważniejsze momenty zostały uwiecznione, szczerze mówiąc, nawet nie zauważyliśmy Marcina tego dnia, a zdjęcia mamy bardzo pomysłowe, pokazujące emocje, oddające klimat tego dnia, po prostu najpiękniejsze. Marcin doradził nam również miejsce na sesje, wszystko było bardzo spontaniczne. Albumy na które, czekaliśmy z niecierpliwością, okazały się najlepszą pamiątką, zdjęcia wszystkich zachwycają. Marcin kocha swoją pracę, to człowiek z pasja, a efekty Jego pracy są fenomenalne. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

Sylwia & KrzysztofMarcinie, dziękujemy za przepiękne, wyjątkowe zdjęcia z naszego ślubu oraz cudowną sesję zdjęciową. Goście byli zachwyceni oglądając nasz album, my sami oglądaliśmy nasze zdjęcia już kilkadziesiąt razy i za każdym razem przeżywamy inne emocje i wzruszenia. Polecamy serdecznie wszystkim tym, którzy pragną, aby ten wyjątkowy dzień zapadł w pamięci na długo, aby każdy nawet najdrobniejszy szczegół był uwieczniony z sercem i pasją. “White Frame” to coś więcej niż zdjęcia. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy ciepło.

Beata i Adrian


Opinie o White Frame Wedding Marcin GłuszekNajlepszy fotograf na świecie!!! Dzięki Marcinowi mamy cudowny album i zdjęcia, które wyzwalają w nas mnóstwo emocji i pozwalają powrócić myślami do najważniejszego dnia w naszym życiu. Każdej młodej parze życzymy tak profesjonalnego fotografa.Jeszcze raz bardzo dziękujemy i z całego serca polecamy !!!

Patrycja i Eryk


Serdecznie polecamy Marcina, gdyż jest to osoba bardzo pozytywna, pełna ciekawych i zabawnych pomysłów, potrafi stworzyć przyjemną atmosferę, jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm. Sesja plenerowa, której miejsce podsunął nam Marcin, to była dla nas świetna zabawa i czas spędzony w miłym towarzystwie. A owoce pracy Marcina są wręcz zapierające dech w piersiach. Uchwycone zostały przeróżne chwile w pełni oddające emocje towarzyszące nam i wszystkim cieszącym się naszym szczęściem. A zdjęcia plenerowe są niezwykle naturalne co zauważyli wszyscy oglądając nasze zdjęcia. Dziękujemy za piękną pamiątkę i spędzony czas.

Dominika i Wojtek